تصویر نگاشت, حضور در میدان, سال1401, سبک زندگی

🎙 مسئولان با کارهای جهادی شبانه روزی مشکلات مردم را حل کنند

🎙 مسئولان با کارهای جهادی شبانه روزی مشکلات مردم را حل کنند

🔰 حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان به مناسبت آغاز سال نو در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سال ۱۴۰۲ را به همه هموطنان به ویژه مردم ولایتمدار استان خوزستان تبریک عرض می کنم.

🔻 وی با مسألت از خداوند متعال جهت قرار دادن سال ۱۴۰۲ به سال ظهور امام زمان(عج)، بیان کرد: امیدوارم امسال سالی پر خیر و برکت برای همه هم وطنان و خوزستانی های عزیز باشد.

🔻 نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: باتوجه به همزمانی فصل بهار با بهار قرآن کریم هر دو مناسبت را به سهم خودم تبریک و تهنیت عرض می کنم.

🔻 حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد تأکید کرد: مسئولان امسال بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پر تلاش و شبانه روز اقداماتی را داشته باشند و باتوجه به مشکلات بسیار مردم در زمینه معیشت، باید در قالب کارهای جهادی و شبانه روز بتوان مشکلات را حل کرد.

🔻 امام جمعه اهواز با اشاره به سفر روز گذشته حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس جمهور به استان خوزستان، افزود: رئیس جمهور گفت که سلام بنده را به مردم خوزستان برسانید و اعلام کرد که تمام تلاش دولت این است که زمینه اشتغال جوانان را فراهم و مشکلات مردم در کل کشور به ویژه خوزستان را برطرف کند.

🔻 نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطرنشان کرد: از مردم نیز درخواست دارم که تعامل و همراهی با مسئولان را مضاعف داشته باشند تا سالی پر خیر و برکت را به همراه داشته باشیم.

بازگشت به لیست